Πώς… τσίτωσε ο Ζίβκοβιτς τον ΠΑΟΚ: «Πάμε να πάρουμε το 3ποντο και να γυρίσουμε στη Θεσσαλονίκη!» (video)
Share
![](https://www.sportreview.gr/wp-content/uploads/2024/02/παοκ-2-800x394.png)
Η ομιλία του αρχηγού του ΠΑΟΚ, Αντρίγια Ζίβκοβιτς, πόρωσε τους συμπαίκτες του πριν το ματς με τον Ατρόμητο. Ο Σέρβος διεθνής γνωρίζει πολύ καλά πως να «ντοπάρει» την ομάδα του και το απέδειξε στο σχετικό βίντεο που δημοσίευσε ο επίσημος λογαριασμός του ΠΑΟΚ στο twitter!
Με μια ομιλία όλο πάθος ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς, με μαζεμένο όλο το team του Δικεφάλου πριν την έναρξη του ματς στα αποδυτήρια, θέλησε να κάνει γνωστό στους συμπαίκτες τους ότι «είμαστε ο ΠΑΟΚ πάμε να κερδίσουμε παμε να πάρουμε τους 3 βαθμούς και να γυρίσουμε στην Θεσσαλονίκη».
Δεν παρέλειψε μάλιστα στο 1… 2… 3 να προσπεράσει όπως συνηθίζεται το 3 και να πει απευθείας το 4, κάνοντας την ομιλία ακόμη πιο «ασπρόμαυρη»!
Δείτε την σχετική ανάρτηση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ:
It’s all about mentality ⚪⚫#PAOK #FightBack pic.twitter.com/xUgWgVp2uQ
— PAOK FC (@PAOK_FC) February 5, 2024